Теребовлянське вище училище культури

Понедельник, 20.11.2017, 09:39

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Октябрь » 27 » ШВИДШЕ, ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ!
09:25
ШВИДШЕ, ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ!

ШВИДШЕ,  ВИЩЕ,  СИЛЬНІШЕ!

         Змагання студентів з легкої атлетики у Теребовлянському вищому училищі культури були присвячені святам Дня Покрови та 75 річчу УПА.

            Студенти змагалися з таких видів спорту:

  • біг на 100м.;
  • стрибки в довжину з місця;
  • підтягування на перекладині;
  • відтискання від лави;
  • метання м’яча на дальність

Переможцями змагань стали такі студенти:

  Біг на 100м. (юн.)

                       І –  Сілаков М. ( ІІ хрг.)

                       ІІ – Томенчук В. ( ІІ хор.)

                       ІІІ –Косановський І. ( І хрг.)

  Біг на 100м. (дів.)

                       І – Квасігрох А.( ІІ дух.)

                       ІІ – Тицька М.( І ДУМ )

                       ІІІ – Мельник У. ( І ДПМ )

  Відтискання від лави (дів.)

                      І – Квасігрох А.( ІІ дух. )

                      ІІ – Блищук О. ( І ДПМ )

                      ІІІ – Мельник У. ( І ДПМ )

  Підтягування на перекладині (юн.)

                      І – Лебідь О.( ІІ хор.), Гумницький Т. ( І ВТЗ )

                      ІІ – Зорик В. ( ІІ ДПМ )

                      ІІІ – Грушецький Богдан ( І дух.)

  Стрибки в довжину з місця (юн.)

                     І – Сілаков М. ( ІІ хрг.)

                     ІІ – Лемішко В.( ІІ хрг.)

                     ІІІ – Ветлугін Г.( І хор.)

  Стрибки в довжину з місця (дів.)

                    І – Квасігрох А. (ІІ дух. )

                    ІІ – Білорусь Т. ( І хрг. )

                    ІІІ – Степура І. ( І бібл. )

Метання м’яча на дальність (юн.)

                   І – Лебіль О. ( ІІ хор.)

                   ІІ – Томенчук В. ( ІІ хор.)

                   ІІІ – Москалик М. ( ІІ дух.), Сенатович С. ( І дух.)

Метання м’яча на дальність ( дів.)

                  І – Медведенко П. ( І хрг.)

                  ІІ – Мохун Інна ( І нар.)

                  ІІІ – Квасігрох А. ( ІІ дух.)

Переможці змагань нагороджені грамотами та медалями

                              Андрух О.В., викладач фізичної культури

Теребовлянського вищого училища культури

Переглядів: 32 | Додав: saber | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Пошук по сайту

Категорії розділу

новини сайту [166]

Календар

«  Октябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Форма входу

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0